Lt En
logo
lt
en

Naujienos

Logistikos valdybos kariai lankėsi vaikų globos namuose

Logistikos valdybos kariai lankėsi vaikų globos namuose

Gruodžio 18 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos (LV) kariai ir darbuotojai lankėsi Naujojo Daugėliškio vaikų globos namuose, esančiuose Ignalinos rajone. Susitikimo metu kariai perdavė logistų linkėjimus ir savo iniciatyva bei lėšomis paruoštas kalėdines dovanėles.

 

Tai jau aštuntas kartas, kai kariai jaukiausias metų šventes pasitinka kartu su vaikų namų auklėtiniais. Šiais metais prie LV prisidėjo ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Karo prievolės ir komplektavimo karys, kuris supažindino vaikus su galimybėmis tarnauti Lietuvos kariuomenėje, leido pašaudyti iš šratasvydžio ginklų ir surengė kelis kariškus užsiėmimus. Kariai ir darbuotojai asmeniškai kiekvienam vaikui paruošė po dovanėlę su laišku.

 

Vaikų namų auklėtiniai, kaip ir kasmet, nepagailėjo jėgų ir laiko ruošdamiesi susitikimui su LV atstovais. Pačių sukurtas eiliuotas vaidinimas, kuriame vaidino visi vaikų namų auklėtiniai, pralinksmino ir sužavėjo karius. Po apsilankymo Vaikų globos namuose srž. Jolita Seibutienė teigė: „tokie susitikimai su vaikais, praturtina ne tik jų kasdienybę, bet ir mūsų širdis. Vaikų namuose pamatėme daug potencialių karių, kurie noriai matavosi aprangą, ekipuotę, klausinėjo apie kario tarnybą ir su nekantrumu laukė, kada ir jie galės tapti kariais.“

 

LV kariai ir darbuotojai su Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų auklėtiniais draugauja jau nuo 2006 m. Bendradarbiavimas su vaikais vyksta karių iniciatyva. Vasarą planuojama pasikviesti Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų vaikus bei jų auklėtojus į svečius Vilniuje.