Lt En
Pradžia
lt
en

Karinių vienetų paieška

Lietuvos kariuomenės pajėgos ir kariniai vienetai

Aviacijos bazė
Brigados generolo Motiejaus Pečiuliono artilerijos batalionas
Dainavos apygardos 1-oji rinktinė
Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė
Depų tarnyba
Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomasis pulkas
Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė
Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas
Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla
Gen. Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas
Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centras
Gynybos štabas
Ginkluotės ir technikos remonto depas
Įgulų aptarnavimo tarnyba
Ypatingos paskirties tarnyba
Judėjimo kontrolės centras
Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas
Jūros ir pakrančių stebėjimo tarnyba
Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras
Karaliaus Mindaugo husarų batalionas
Karinės jūrų pajėgos
Karinės oro pajėgos
Karinių jūrų pajėgų mokymo centras
Karinių oro pajėgų orkestras
Karo kartografijos centras
Karo laivų flotilė
Karo medicinos tarnyba
Karo policija
Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba
Klaipėdos įgulos karininkų ramovė
Kovinių narų tarnyba
Krašto apsaugos savanorių pajėgos
Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalionas
Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas
Lengvoji pėstininkų brigada „Aukštaitija“
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis batalionas
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionas
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalionas
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mptorizuotasis pėstininkų batalionas
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas
Lietuvos karininkų ramovė
Lietuvos kariuomenės ordinariatas
Logistikos batalionas
Logistikos tarnyba
Logistikos valdyba
Mechanizuotoji pėstininkų brigada „Geležinis Vilkas“
Mokymo ir doktrinų valdyba
Mokymo ir kovinės paramos centras
Motorizuotoji pėstininkų brigada „Žemaitija“
Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba
Oro gynybos batalionas
Povandeninių veiksmų komanda
Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė
Ryšių ir informacinių sistemų batalionas
Sausumos pajėgos
Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras
Sausumos pajėgų štabas
Specialiųjų operacijų pajėgos
Vyčio apygardos 5-oji rinktinė
Vilniaus įgulos karininkų ramovė
Vytauto didžiojo jėgerio batalionas
Žemaičių apygardos 3-oji rinktinė