Lt En
logo
lt
en

Naujienos

Prasidėjo tradicinis tinklinio turnyras Gynybos Štabo viršininko taurei laimėti

Prasidėjo tradicinis tinklinio turnyras Gynybos Štabo viršininko taurei laimėti

Vasario 3 d. prasidėjo tarpinstitucinis salės tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininko taurei laimėti. Šiais metais, penkias savaites truksiančiame turnyre užfiksuotas rekordinis dalyvių skaičius – varžytis užsiregistravo net 14 komandų.

Turnyre dalyvauja šešios Lietuvos kariuomenės komandos, likusios aštuonios atstovauja Policijos departamentui, Valstybės sienos apsaugos tarnybai, Viešojo saugumo tarnybai, Vadovybės apsaugos tarnybai, Muitinei, Pasieniečių mokyklai, Lietuvos karo akademijai bei Lietuvos šaulių sąjungai. Tokia dalyvių įvairovė dar kartą patvirtina augantį skirtingų statutinių institucijų susidomėjimą bendromis sportinėmis iniciatyvomis.

Kasmet organizuojamas turnyras sulaukia vis didesnio dėmesio. Pasak Gynybos štabo viršininko kontradmirolo Giedriaus Premenecko: „Tai ne tik sportinės varžybos, bet ir puiki platforma stiprinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, megzti profesinius ryšius bei dalintis patirtimi neformalioje aplinkoje“. Turnyro dalyviai taip pat pabrėžia, kad tokie renginiai prisideda prie geresnio tarpusavio supratimo, pasitikėjimo ir efektyvesnio bendradarbiavimo kasdienėje tarnyboje.

Tradicinis turnyras vyksta jau ketvirtus metus ir gimė iš pačių karių bei statutinių institucijų atstovų iniciatyvos. Nuosekliai plėtojant tarpinstitucinį bendradarbiavimą, kiekvienais metais turnyre dalyvauja vis daugiau komandų. Turnyras ne tik skatina aktyvų gyvenimo būdą, bet ir stiprina tarpusavio pasitikėjimą bei ryšius tarp institucijų. Praėjusių metų turnyro nugalėtojais tapo Lietuvos šaulių sąjungos komanda, kuri šiemet sieks apginti čempionų titulą.

Asociatyvi nuotrauka iš 2025 m. tinklinio turnyro