Lt En
logo
lt
en

Naujienos

Įgulų aptarnavimo tarnybos Ruklos įgulos aptarnavimo centro darbuotojai paminėjo Žemės dieną

Įgulų aptarnavimo tarnybos Ruklos įgulos aptarnavimo centro darbuotojai paminėjo Žemės dieną

Kovo 26 d. Lietuvos kariuomenės Įgulų aptarnavimo tarnybos Ruklos įgulos aptarnavimo centro darbuotojai paminėjo pasaulinę Žemės dieną. Renginys buvo organizuojamas kartu su ekologe Milda Jonušiene ir Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos kolektyvu.

 

Žemės dienai skirtą minėjimą pradėjo mokyklos kolektyvas. Aštuntų ir devintų klasių moksleiviai parengė programą apie gamtos trapumą ir jos išsaugojimo būtinybę. Po jų pasirodymo ekologė Milda Jonušienė papasakojo apie šios datos reikšmę, apie pagrindines šių dienų ekologines problemas pasaulyje, Lietuvoje ir Jonavos rajone.

 

Lietuvos žaliųjų judėjimo vadovas Rimantas Braziulis kalbėdamas apie žmonių sąmonę ir vertybes pabrėžė plačios švietėjiškos veiklos vykdymo svarbą siekiant, kad žmonės pamažu suvoktų, jog reikia sąmoningai riboti savo poreikius, mažinti žemės išteklių naudojimą ir aplinkos teršimą.

 

„Žmonės yra vienintelė rūšis žemėje nepaisanti gamtos dėsnių, iš esmės keičianti žemės veidą ir naikinanti ne tik kitas gyvūnų rūšis, bet ir savo namus – gamtą. Nors žmonės elgiasi tarytum ateiviai, tačiau jie neturi atsarginės planetos, kur galėtų išsikelti,“ – kalbėjo Rimantas Braziulis – „Tikslo pasiekti negali pavieniai asmenys, nors jie ir būtų garsūs menininkai, mokslininkai ar politikai. Reikia pradėti nuo savęs, savo šeimos, savo kaimo, savo miesto...“.

 

Po renginio mokyklos kolektyvas kariuomenės atstovams padovanojo savo mokyklos atributikos ir pakvietė bendradarbiauti ateityje. Kaip gražus susitarimo ženklas po oficialiosios dalies buvo iškelti moksleivių ir Ruklos įgulos aptarnavimo centro pagaminti inkilai. Taip pat suorganizuota mokinių piešinių paroda.

 

Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnyba yra Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos struktūrinis padalinys, kurio atsakomybės ribose yra viskas, pradedant nuo komunalinių paslaugų ar pastatų priežiūros, baigiant maitinimu ar aprūpinimu degalais. Įgulų aptarnavimo tarnyba – vienas jauniausių Logistikos valdybos padalinių, transformuotas iš Ruklos įgulos aptarnavimo tarnybos. Šiuo metu jai priskirti Ruklos, Vilniaus ir Panevėžio įgulų aptarnavimo centrai.


Vyr. ltn. Rūta Gaižutytė, Logistikos valdyba