Lt En
logo
lt
en

Naujienos

Tarpinstituciniame tinklinio turnyre nugalėtojais tapo Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos komanda

Tarpinstituciniame tinklinio turnyre nugalėtojais tapo Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos...

Kovo 6 dieną baigėsi penkias savaites trukęs tarpinstitucinis salės tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininko taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo organizuojamas jau ketvirtą kartą ir sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – jame varžėsi 14 komandų. Iš jų septynios atstovavo Vilniaus įgulos Lietuvos kariuomenės vienetus, o likusios komandos buvo iš įvairių statutinių institucijų ir organizacijų: Lietuvos šaulių sąjungos, Policijos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT), VSAT Pasieniečių mokyklos, Viešojo saugumo tarnybos, Vadovybės apsaugos tarnybos bei Muitinės departamento.

„Šis turnyras jau tapo gražia tradicija, gimusia iš pačių karių ir statutinių institucijų atstovų iniciatyvos. Džiugu matyti, kad kiekvienais metais prie jo prisijungia vis daugiau komandų. Tai rodo, kad sportas vienija – jis ne tik skatina aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, bet ir stiprina pasitikėjimą, komandinę dvasią bei ryšius tarp skirtingų institucijų atstovų“, – sakė kontradmirolas G. Premeneckas.

Turnyro metu komandos varžėsi grupių etape, iš kurio stipriausios ekipos pateko į atkrintamąsias varžybas. Įtemptos kovos ketvirtfinaliuose ir pusfinaliuose nulėmė, kad Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos, Policijos departamento, Lietuvos didžiojo etmono Kristupo Radvilos Perkūno ryšių ir informacinių sistemų bataliono (RISB) bei VSAT komandos finalinėje turnyro dienoje susitiko kovoti dėl prizinių vietų.

Po finalinių rungtynių vyko apdovanojimų ceremonija. Pirmąją vietą ir Gynybos štabo viršininko taurę iškovojo Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos komanda. Antrąją vietą užėmė Valstybės sienos apsaugos tarnybos komanda, trečiąją – Policijos departamento komanda. Ketvirtąją vietą turnyre užėmė Ryšių ir informacinių sistemų bataliono komanda. Komandoms buvo įteiktos taurės ir medaliai, o ketvirtąją vietą užėmusiai komandai Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas įteikė Lietuvos kariuomenės sporto klubo įsteigtus simbolinius prizus.

Didėjantis komandų skaičius ir augantis susidomėjimas rodo, kad Gynybos štabo organizuojamas turnyras kasmet tampa vis reikšmingesniu renginiu, suburiančiu skirtingų institucijų atstovus bendram tikslui – stiprinti fizinį pasirengimą, puoselėti sporto tradicijas ir skatinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą.

GŠ informacija ir nuotraukos